O nas

 articima handmade with love

 

Kochamy je! Ich aksamitną miękkość, powierzchnię, która z czasem staje się coraz bardziej lśniąca, różnorodność kolorów i kształtów, a także niekończące się wzory i neutralny zapach. Nie ma w nich nic, co jest sztuczne i nienaturalne.

Kochamy płytki cementowe, ponieważ przekazują one dziedzictwo sztuki i rzemiosła naszej ojczyzny - Maroka. Ciepło, dobre samopoczucie, radość życia, wesołość i różnorodność - takie są nasze płytki!

Firma ARTICIMA to:

100% ręczne wykonanie

Tradycyjnie za produkcję płytek cementowych odpowiada „Maalem” (czyli Mistrz). Zręcznie i precyzyjnie odlewa kolory i prasuje płytki cementowe tak, aby wzory osiągnęły swój optymalny efekt. Miękkie kontury linii wzoru są znakiem rękodzieła.

 

100% surowców naturalnych

Pył marmurowy, granulat skalny, mączka skalna, pigmenty barwiące - to są składniki dobrej płytki. Okładzina podłogowa bez tworzyw sztucznych i niebezpiecznych substancji chemicznych.

 

100% uczciwość

Nasi pracownicy są uczciwie i godnie wynagradzani. Mają zapewnione bezpieczne warunki pracy. Po prostu szanujemy ich tak jak każdego człowieka!

 

100% Maroko

Produkujemy w naszej własnej fabryce w Maroku. Panowie: Said, Hamid, Youssef i Khalid codziennie produkują piękne płytki cementowe. Lato, słońce, ciepło oraz serdeczność. W każdej płytce :-)

 

100% kompetencji i doradztwa

Wieloletnie doświadczenie w produkcji płytek cementowych. Nasi zadowoleni klienci pochodzą z Litwy poprzez Szwecję, aż do Hiszpanii.

Cała Europa (i nie tylko!) Mamy wysokie kompetencje w zakresie doradztwa związanego z płytkami cementowymi.

 

100% kreatywności i indywidualności

Koncert życzeń: produkujemy dla Was bardzo indywidualne płytki cementowe - zgodnie z Waszymi preferencjami kolorystycznymi i wzorniczymi.

Tacy jesteśmy!
Zespół ARTICIMA